niedziela, 22 grudnia 2013

Hey

Jest to mój pierwszy blog ogólnie o herosach i tych sprawach. Jak pewnie niektórzy zauważli, historia jest o Percym i Annabeth(jest w tytule, tak wiem jestem głupia). Mam nadzieje, że moje opowiadnie wam się spodoba. Tak naprawde to blog Merr mnie zmotywowała(choć pewnie o tym nie wiedziała) do napisania czegoś o herosach. Dotychczas pisałam o One Direction. Więc dziekuje Merr(jak to brzmi xD) bo tak to bym ciągle pisała blogi o sławie One Direction. Również polecam jej bloga: percyiannabeth.blogspot.com . Podlizuje się xD. Nie no nic, tak tylko chciałam zacząć. Całusy, Vicky xx